Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży +48 67 28 26 700 szpital@szpital-chodziez.pl

ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

Od września 2010 w Szpitalu został uruchomiony czterostanowiskowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W oddziale są hospitalizowani pacjenci w ostrych stanach zagrożenia życia . Każde stanowisko dla pacjenta jest wyposażone w nowoczesny sprzęt , zgodny z wymogami określonymi w przepisach prawnych i warunkami stawianymi Szpitalom przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Sprzęt został zakupiony w roku 2010 , częściowo z funduszy unijnych i ze środków własnych Szpitala. W oddziale pracuje zespół doskonale przygotowanych i wyszkolonych fachowców z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii medycznej.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii prowadzi opiekę nad pacjentami w systemie całodobowym. Pacjenci przyjmowani są w trybie nagłym przez przekazanie z Pogotowia Ratunkowego lub Centralnej Izby Przyjęć.
Całość hospitalizacji dla osób ubezpieczonych (w tym także dla osób posiadających ważne ubezpieczenie EU) jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia na podstawie kontraktu Szpitala z NFZ z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii.

 

Dyżurka pielęgniarska
tel. 67 28 26 771

Dyżurka lekarska
tel. 67 28 26 772

Pielęgniarz oddziałowy
mgr Kamil Kwiatek

 

rzecznik-praw-pacjenta-menu

Jak dojechać do szpitala ?

Linki zewnętrzne:

Rzecznik Praw Pacjenta: www.bpp.gov.pl/

Wojewódzki Oddział Wielkopolski NFZ: www.nfz-poznan.pl/

Rozmiar czcionki